Hakkımızda

Enerji, turizm ve inşaat sektörlerinde profesyonelleşmiş, 2000’in üzerinde çalışanı ve alanlarında uzman kadrosuyla gücüne güç katarak ilerleyen ŞA-RA Group bünyesindeki TURK YAPI, 2009 yılında Ankara’da kurulmuştur. Başta Ankara olmak üzere kamu ve özel sektör projelerindeki imzasıyla farkını ortaya koyan TURK YAPI, yenilikçi konseptlere sahip projelerle müşteri memnuniyetinde en üst noktayı kendine çıta olarak belirlemektedir.

TURK YAPI, Nokta gibi Ankara’da önem arz eden çalışmaların ardından Türkiye’nin farklı lokasyonlarına da kıstas alınacak hizmet ve yaşam kalitesini ulaştırmayı hedefliyor, yoluna uluslararası arenada adından söz ettirmek vizyonuyla devam ediyor.

6
TURK YAPI
Videoyu İzle

MİSYON

Kurulduğu günden beri şirketimizin hizmet verdiği her sektörde, yenilikçi yatırımlarıyla, prestijli, insan odaklı ve lokasyonları özel projeler hayata geçirmek.


VİZYON

Sahip olduğumuz ideallerle imzamızın olduğu her noktada farkımızı ortaya koymak. TURK YAPI markasını Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde ayrıcalıklı projelerin simgesi haline getirmek.